Kurumsal

TARİHÇEMİZ
       Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş. Türkiye’nin süs bitkileri sektörüne öncülük eden şehirlerinde kaliteli ve kapsamlı bitki üretimini yapan firmamız 2500 dönüm alanda; Sakarya /Merkez’de büyük ağaçların ve şekilli bitki türlerinin üretimini, Sakarya / Pamukova’da yapraklı ağaç türleri ve pamukova’nın yüksek kesimlerinde soğuk klimaya uygun ibreli bitki türlerinin üretimini ve çiçekli bitkiler ve tropik bitkilerin üretimini uygun teknolojiden de yararlanarak yapmaktadır.
        Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş. Türkiye’nin farklı bölgelerinde değişik klimatik ve toprak özelliklerine uygun bitki türleri seçilerek bu bölgelerde yapılan üretimler sayesinde; Türkiye’nin değişik iklime sahip yerlerinde ve diğer ülkelerde yapılan uygulama alanlarında büyük bir bitki potansiyeli ilehizmet edebilmektedir         
 MİSYONUMUZ
        Aynı anda dört mevsimin yaşandığı ülkemiz, her bölgesinin farklı toprak yapısı, klimatolojik özellikleri vb. doğal etmenler yönünden şartların en elverişli olduğu ülkelerdendir. Bu elverişli şartları kullanarak fidan üretiminde dünya standartlarını yakalamaktır.
  VİZYONUMUZ
        Bu düşüncelerle kaliteli, teknik altyapısı hazır ve teknolojik imkanlardan da yararlanarak bol çeşitte fidanı ülkemizde üreteceğimize inanarak yola çıktık. Kısa süre içerisinde;
  • 1996 yılında İstanbul-Pendik /Kurtköy’de Marmara Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’yi 
  • 1999 yılında Sakarya-Pamukova’da Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’yi
  • 2006 yılında Sakarya-Adliye Köyü’nde Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş.’yi
  • 2012 yılında Antalya-Serik'te Antalya Süs Bitkileri A.Ş.'yİ
  • 2012 yılında İstanbul-Pendik /Kurtköy’de Marsa Yapı Peyzaj A.Ş.'yi
  • 2012 yılında İstanbul-Pendik /Kurtköy’de Hydrobalance A.Ş.'yi
  • 2014 yılında Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai- Marmara International'ı
hizmetinize sunarak Türkiye’nin değişik noktalarında kaliteli fidan üretimini başararak bunu hem kendimize hem de sektörümüze ispat ettik. Bundan sonraki projelerimizde de "SMS MARMARA GROUP FİRMALARI" çatısı altında toplanarak sektöre öncü kuruluş olmak ve yön vermek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bize Ulaşın

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı